Dolandırıcılar Selçuk Yöntem’i de aramış

Anasayfa Medya, Yaşam 10 Aralık 2013 Okunma
Dolandırıcılar Selçuk Yöntem’i de aramış

Selçuk Yöntem, kendisini arayan dolandırıcıları Cihangir’e çağırıp tehdit etmiş.

Geçtiğimiz günlerde Canan Karatay’ın dolandırılmasıyla haberlere konu olan ALO PKK dolandırıcılığı yine gündemde. Dolandırıcılar bu kez de ünlü oyuncu Selçuk Yöntem’i hedef almış. Ancak Yöntem bu numarayı yememiş, üstüne dolandırıcıları da tehdit etmiş.

Kendisini arayan dolandırıcıları tehdit eden Yöntem, olayı Hürriyet Gazetesi’nden Cengiz Semercioğlu’na anlattı.

İşte Cengiz Semercioğlu’nun bugünkü yazısı…

Tam Canan Karatay’ın dolandırıldığı günlerde Selçuk Yöntem’le Cihangir’de oturuyoruz…“Abi bu cep telefonu sahtekarları bütün ünlülerin peşinde… Seni hiç aramadı mı bunlar, şuraya para gönder, buraya para getir demediler mi” diye bir kılçık attım ortaya…

Meğer aramışlar… Selçuk Yöntem’in, ”Nasıl kandırıyorlar bu kadar insanı, beni arasalar ne yaparım acaba” diye düşündüğü günlerden birinde cep telefonu çalmış…“Sizi emniyetten arıyoruz hesaplarınız istenmeyen şahısların eline geçti” gibi bir şeyler söylemişler.

DOLANDIRICILARI TEHDİT ETMİŞ

“Arkadan da telsiz sesleri geliyor” diyor Selçuk Yöntem… “Ha ne yapayım” demiş usta oyuncu… “Şuraya şu kadar para getirin…” “Ya ben şimdi meşgulüm. En iyisi siz Cihangir’e gelip alın… Gelin de ben sizin *#?+\**(^*…” diye başlamış kalaylamaya… Telefon hemen kapanmış.

“Geri aradım, numara düşmedi” diyor Selçuk Yöntem… Biz hep dolandırılanları okuyoruz ama böyle çetin ceviz çıkan ünlüler de var.

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db