Başbakan Erdoğan Edirne

Anasayfa Edirne Haber 08 Aralık 2013 Okunma
Başbakan Erdoğan Edirne

Başbakanın Trakya turunun son durağı olan Edirne’ye geldi. Edirne Margi otelde kalan Başbakan Tayyip Erdoğan Edirne belediyesini alacağız dedi.

Çorlu ve Çerkezköy’de açılışlar gerçekleştiren Erdoğan, saat 21.45 sıralarında helikopterle Edirne’ye geldi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şükrüpaşa Atletizm sahasına inen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve beraberindekileri Edirne Valisi Hasan Duruer karşıladı. Burada hazır bekletilen Başbakanlık otobüsüne binen Erdoğan, geniş güvenlik önlemleri altında Atatürk Bulvarı üzerinden kalacağı otele geçti.

Otelin girişinde toplanan kalabalık, Başbakanı tezahüratlarla karşıladı. Kalabalığın sevgi gösterisini karşılıksız bırakmayan Erdoğan otobüsten inerek onların yanına gitti. Kendisini karşılamaya gelenlerle bir süre sohbet eden Başbakan Erdoğan, daha sonra otele geçti.

Başbakan, yarın saat 11.00 sıralarında Selimiye Meydanı’nda Edirnelilerle buluşacak. Burada da toplu açılışlar gerçekleştirecek olan Erdoğan, Uzunköprü ve Keşan’daki programın ardından üç günlük Trakya turunu tamamlamış olacak.

 

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db