Antalya İş Toplantısı ve Kongresi

Anasayfa Ekonomi 10 Aralık 2013 Okunma
Antalya İş Toplantısı ve Kongresi

İstanbul’da ikamet etmekteyim ve güzel bir işim var, Bir özel firmada pazarlama müdürlüğü yapıyorum. İş yeri olarak bir toplantımız ve kongremiz olacak bunun içinde toplantının yapılması gereken şehir olarak Antalya uygun görülmüştü, Bende şirketten katılan çalışanlarımız adına toplu alabileceğim Antalya uçak bileti satan firma bulmam gerekiyordu. Biraz internetten yaptığım araştırmalarıma göre UcakBileti.Com uçak bileti alabileceğim iyi bir firmaydı. Daha sonra gideceğimiz tarihi ve döneceğimiz tarihi öğrendikten sonra tekrar araştırmalarıma başladım.

Araştırmalarımın sonucunda Ucakbileti.Com ile aradığım Antalya uçak biletinin istediğim tarihteki tüm uçuşlarını listeleyerek, fiyat bazında karşılaştırma yapmamı sağladı ve aralarında en uygunu Sunexpress Havayollarının olduğunu gördüm, daha sonra bu bilgiyi patronlarım ve bizimle gelecek olan arkadaşlarım ile paylaştım. Fiyat konusunda sorun yaşamadık çünkü ucuz fiyatlarda Antalya uçak bileti bulmuş olduk. Patronum bana bulduğun fiyattaki biletleri almamı söyledi ve ödemeyi ise şirketten yapmamı istedi bende şirketten kredi kartı bilgilerini aldıktan sonra tekrar UcakBileti.com’a girdim.

Antalya uçak biletini almak için gördüğüm fiyat aynıydı, henüz fiyatlarda bir değişik olmamıştı. Bileti alırken biletlerin promosyon bileti olduğunu yani Sunexpress Kampanyaları olduğunu fark ettim. Bu da beni sevindirdi. UcakBileti.Com bize kampanyalı biletleri sunarak onlardan yararlanmamızı sağladı. Kredi kartı bilgilerini girerek bileti alacaktım ki güzel bir güvenlik sistemi ile karşılaştım. Beni bankanın sistemine yönlendirerek katın şifresini girmemi istedi bende yazdıktan sonra biletimi almış oldum ve e-biletimi yazıcıdan yazdırdım. Bu güvenlik sistemlerini çok beğendim kimse şifreni bilmediği sürece kredi kartı burada kullanamıyor. Daha sonra e-biletleri patronuma ve bizim ile gelecek olan arkadaşlarıma verdim, geriye kalan sadece toplantıya hazırlanmak ve toplantıya kadar güzel fikirler çıkarmaktı.

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db